Baskonia alistas reedel oma koduväljakul tiitlikaitsja Istanbuli Anadolu Efesi lisaaja järel 114:111. Lõpusekundil üritas Tibor Pleiss kaugviskega mängu viigistada, ent Darius Thompson pani Baskonia publiku rõõmuks kulbi.

Kotsar sai mänguaega 11 minutit ning tõi viis punkti (kahesed 1/3, vabavisked 3/5), kolm lauapalli ja kaks resultatiivset söötu. Raieste platsile ei saanud.

Hispaania klubi resultatiivseim oli tsenter Matt Costello, kes tõi 31 minutiga koguni 33 punkti.

Kaotajate parimana viskas Shane Larkin 21 punkti, tabades seejuures neli kaugviset.

Baskonial on nüüd 12 võitu ja 9 kaotust, mis annab seitsmenda koha. Anadolu Efes (10-11) jääb endiselt play-offi joone alla.

Belgradi Partizan alistas Serbia klubide duellis Crvena Zvezda 79:78, Olympiakos mängis üle Tel Avivi Maccabi 95:89. Olympiakosel on nüüd sarnaselt Madridi Realile 14 võitu. Tabeliseis