Mängu avaveerand lõppes viigiliselt 19:19 ja poolajaks juhtis veel Keila 40:36. Kolmanda perioodi keskel tegid lätlased 14:1 vahespurdi ja asusid juhtima, ent otsustava veerandi alguseks mängis Keila välja viigi 61:61.

Viimasel perioodil läks Ventspils uuesti oma teed ja võttis lõpuks 11-punktilise võidu. Lätlaste parim oli kaksikduubli teinud Emmanuel Wembi, kes kogus 18 punkti ja 14 lauapalli.

Keila resultatiivsemad olid Matej Radunic 25, Sten Saaremäel 12, Kristen Kasemets 10 ja Margus Pahv 8 punktiga.

Külalised võitsid lauavõitluse 44:30 (sh ründelauad 20:6). Keila tabas mängust viskeid 50%-ga, Läti klubi 44%-ga.

Keila on ühisliigas kaotanud järjepanu seitse kohtumist. Viimati saadi võit kirja 23. detsembril, kui kodusaalis oldi paremad liiga punasest laternast BC Tarvast.

Liigatabelis on Ventspils 14 võidu ja seitsme kaotusega viiendal kohal ning Keila hoiab kuue võidu ja 15 kaotusega 13. positsiooni.