Eesti naislaskesuusatajate teateneliku eelmise pühapäeva Anterselva sooritus oli kehv ja nad võeti teise vahetuse ajal liidritele jalgu jäämise eest rajalt maha. Kõige magusamal teleajal rahvusringhäälingus üle kantud võistlus võis tekitada paljudes nördimust.

Avavahetust sõitnud ja kolmel trahviringil käinud Regina Ermitsa järgmisel päeval Instagrami tehtud postitus ehmatas ja avas nii mõnegi silmad. Ermits avaldas talle privaatsõnumina tulnud kommentaari (kirjapilt muutmata): „mida sa halad, ausalt ütlen sure ära kedagi ei huvitaks ja sa ainult kaastunnet tahadki, täiesti mõttetud olete ja ise ei saa aru sellest.“

Prantsusmaal Patrick Mouratoglou akadeemias harjutav 19-aastane Mark Lajal jagas LP-ga õõvastavat sõnumit, mis saadeti talle mullu novembris Tuneesia turniiri ajal, mille ta võitis.

LP-ga jagasid oma kogemusi ja kuvatõmmiseid peale Lajali ka laskesuusataja Johanna Talihärm ja Kaia Kanepi sotsiaalmeediakontode haldaja Viktor Aspel. Vihasõnumite teemal võtavad veel sõna endine jalgpallikoondislane Tarmo Kink, spordipsühholoog Kristel Kiens ning Eesti Antidopingu ja Spordieetika Sihtasutuse juhatuse liige Henn Vallimäe.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid