Hea mängu teinud Tammearu tõi 15 punkti. Võitjate resultatiivseim oli Ivan Zaytsev 23 punktiga.

Eestlase tööandja lõpetas alagrupiturniiri kolme võidu ja kolme kaotusega. B-grupis sai Roeselare kolmandanda koha ja vaheringist jäädi esimesena välja. Lube võitis kõik kuus kohumist ja tagas koha veerandfinaalis.

Kuigi Roeselare kukkus Meistrite liigast välja, pole nende eurohooaeg läbi. Nad jätkavad astme võrra madalama CEV Cupi veerandfinaalis, kus vastamisi minnakse teise Belgia klubi Maaseikiga. Seal teenivad leiba Renet Vanker ja Henri Treial.

Maaseik jäi CEV Cupi veerandfinaali korduskohtumises 0:3 alla Ceske Budejovicele (Tšehhi), aga kuna esimene mäng võideti 3:1, otsustas edasipääseja kuldne geim. Selle võitis Maaseik 15:9. Treial tõi Maaseiki kasuks kaheksa ja Vanker kaks punkti.

CEV Cupi veerandfinaalid peetakse 7. ja 14. veebruaril.