Edasipääsulootused minetanud TalTechil on nüüdseks ENBL-i tabelis viis kaotust ning Zielonal kolm kaotust ja kaks võitu.

Poola kõrgliigas üheksandat kohta hoidev Zielona Gora võitis avaveerandi 32:14 ning hoidis eduseisu kohtumise lõpuni. Poolajaks püsis külaliste 18-punktiline edu (52:34). Kolmanda veerandajaga kasvatas Poola tiim eduseisu veelgi ning lõpuks võeti 19-punktiline võit. Viimase veerandi alguses juhtis Zielona kahel korral koguni 27 punktiga (86:59 ja 88:61).

TalTechi poolel jõudsid kahekohalise punktiarvuni Toomas Raadik (16 p), Anatolij Shundel (14 p) ja Kristaps Gluditis (12 p). Võitjate särgis oli üleplatsimees Alen Hadzibegovic 20 silmaga. Szymon Wojcik kogus 17 ja Bryce Alford 13 punkti.

Alar Varraku hoolealused võõrustavad homme kell 18 algavas matšis Priština KB Sigali, kes sai täna TalTechi spordihoones 91:67 jagu Leedu klubist Šiauliai. Zielona Gora läheb homme kell 13 vastamisi Šiauliaiga. Mõlemast matšist näeb Delfi TV-s ka otseülekannet.