Kalev kaotas esimese poolaja 35:42. Teisel poolajal läks Eesti tiim Kalevi spordihallis peetud matšis kohati ette, aga lõpuminutitel oli Lublin üsna kindlalt parem.

22 kolmepunktiviskest vaid kaks tabanud Kalev/Cramo resultatiivseim oli 18 punktiga Alterique Gilbert, Zigmars Raimo lisas 12 ja Hugo Toom 11 punkti. Hiljuti Kaleviga liitunud Kregor Hermeti endise koduklubi Lublini kasuks viskas lätlane Klavs Cavars 19 punkti.

Mängu hetk (Lublini rünnak, mis lõppes pealtpanekuga):

Kalev/Cramo lõpetas ENBL-i A-grupi mängud kahe võidu ja nelja kaotusega, veerandfinaali jõudmise šansse sisuliselt enam ei ole. Kalevit päästaks vaid n-ö surnud ring, kus mitu võistkonda jääks sama saldo peale.

Esmalt oleks vaja, et Priština Sigal (Kosovo) alistaks teisipäeval kell 16 TalTechi spordihoones peetavas kohtumises Šiauliai (Leedu) 6-14 punktiga. Kui see juhtub, siis samal päeval oleks abi ka TalTechi võidust Zielona Gora (Poola) üle. See matš algab kell 19.

Lublin on viiest mängust võitnud neli ning nad pääsevad grupis kindlasti nelja sekka.