TalTech alistas Riias Läti Ülikooli 73:53. Paremus pandi maksma teise poolajaga, Eesti klubi jäi seal peale 41:22.

Võitjate resultatiivseim oli 19 punktiga Oliver Metsalu. 18 punkti, seitse korvisöötu ja neli vaheltlõiget jäi Kristaps Gluditise arvele.

Võidule oli lähedal ka tabelis viimast kohta hoidev BC Tarvas, kes jäi Liepajale alla 69:70. Tarvas juhtis kaks minutit enne lõppu kuue ja minut enne lõppu nelja punktiga. Liepaja poolelt tegid mängu ära Davis Geks (tabas 53 sekundit enne lõppu kolmese), Arnolds Helmanis (tabas 29 sekundit enne lõppu kaks vabaviset) ja Kristians Sulcs (blokeeris seitse sekundit enne lõppu Erik Kaasiku viske).

Tarva kasuks viskas 22 punkti ja 11 lauapalli tsenter Antun Maricevic, 14 punkti tõi Kaasik. Üleplatsimees oli 26 punktiga Liepaja korvialune jõud Karlis Silinš, 16 punkti, 8 lauapalli ja 11 korvisöötu jäi Renars Birkansi arvele.

Rapla Avis Utilitas läks Riias vastamisi liiga liidri Prometeiga (Ukraina) ja kaotas 81:89. Rapla ei lasknud teisel poolajal vahet suureks, enne viite viimast minutit oldi taga kuue punktiga (71:77).

Rapla resultatiivseim oli 23 punktiga Kendall Stephens, 15 punkti lisasid Obrad Tomic ja Derrick Woods. Prometei poolelt viskas 16 punkti Caleb Agada, tema arvele jäi ka neli vaheltlõiget.

Keila KK võitis Ogre vastu esimese poolaja 50:43, aga kaotas lõpuks 76:97. Neljanda veerandi võitis Ogre 25:6.

Eesti-Läti liigas on kolmikduubel haruldane nähtus, aga Keila poolelt sai sellega hakkama tsenter Matej Radunic, kes tõi 16 punkti, 10 lauapalli ja 10 korvisöötu. Keila resultatiivseim oli 18 punktiga Sten Saaremäel, 14 punkti lisas Conrad Sengbusch. Ogret vedasid vastavalt 25 ja 24 punktiga Karlis Apsitis ja Ugis Pinete. Kristaps Dargaisi arvele jäi 12 punkti, 12 lauapalli ja 8 söötu.