„Reinar Hallik käivitas septembris 2022 Lääne-Virumaal Vinni vallas RHKK korvpalliakadeemia sportlike eeldustega noortele, kelle õpingutes ühendatakse Vinni-Pajusti Gümnaasiumis pakutav heal tasemel üldharidus ja RHKK tipptreenerite käe all korvpalliga süvitsi tegelemine,“ kirjutasid nad avalduses.

„Vaatamata turbulentsele ajale majanduses vaatame Rakvere korvpalli arengut helge pilguga ja soovime anda endapoolse panuse kogu Virumaa korvpallile. BC Tarvase eesmärgiks on lähiaastatel mängida korvpalli meistriliiga finaalis, pakkuda tugevat konkurentsi Eesti-Läti korvpalliliigas, ning meie noortesüsteemist pärit mängija jõudmine Eesti meeste rahvuskoondisesse.

Soovime tänada Arnu Lippasaart tehtud suure töö ja hindamatu panuse eest ning Lääne-Virumaa korvpalli hoidmise eest meistriliiga tasemel. Edu edaspidistes väljakutsetes. Samuti tahame eraldi tänada Rakvere linna ning Rakvere Spordikeskust, kes on leidnud alati võimaluse ja tahtmise Tarvast toetada. Loodame jätkuvale koostööle nii linna kui ka teiste toetajatega.“

Tarvas on sel hooajal võitnud 17-st Eesti-Läti liiga mängust ühe, millega nad on sarja punane latern.