Podcasti põhiekipaažina jätkavad seega Gunnar Leheste ja Roland Poom. Nagu ralliski tuleb vahel kaardilugejaid vahetada, ei saa välistada, et emma-kumma asemele hüppab episoodiliselt mõni teine saatejuht või ekspert.

Saate konseptsioon jääb aga samaks. Võtame ühendust rallil kohapeal viibiva Delfi ja Eesti Päevalehe ajakirjanikuga, vastame kuulajate küsimustele ning räägime lahti iga rallipäeva põnevamad sündmused. Neljapäeviti läheme eetrisse alati peale testikatset ja enne esimest ametlikku katset.

Saatejuhtidele saab küsimusi saata aadressil kuueskaik@delfi.ee. Põnevaima küsimuse esitajat premeerime nädala lõpus ka igati praktilise auhinnaga.

Ühtlasi ootame kõiki kuulajaid liituma WRC Fantasy mängu ja Kuuenda käigu liigaga, kus löövad kaasa nii mõlemad saatejuhid kui ka Delfi ralliblogi vedaja Kaspar Ruus. Kõik huvilised on oodatud oma ennustused tegema (kuna ralli algab juba täna õhtul, on asjaga päris kiire, kuid hiljem võib samuti pardale hüpata): https://wrcfan.com/leagues/kuueskaik

Saate põhiteemad:

* Analüüsime olulisemaid liikumisi sõitjateturul

* Arutleme, mida võiks välja lugeda Ott Tänaku sponsorlepingust Red Bulliga

* Vaatame otsa testikatse tulemustele

* Räägime kohapeal viibiva Jaan Martinsoniga rallipargis toimuvast

* Ütleme välja ja põhjendame oma Fantasy valikuid ka saates

Head kuulamist!

Saadet saab kuulata ka uuest Delfi Tasku keskkonnast. Delfi Taskul on nüüd ka äpp, mida saab Androidile alla laadida Google Play'st ja iPhone'ile App Store'ist.