Sügise alguses Paide Linnameeskonnast Waregemi Zultesse siirdunud ja klubiga käed löönud 20-aastane poolkaitsja oli eelnevalt platsil käinud vaid ühes septembrikuises liigamatšis. Kolmapäeval sai oma koondisedebüüti ootav Palumets kirja karjääri teise kohtumise Belgia tipptasemel.

Waregem sõitis külla legendaarsele Brüsseli Anderlechtile, kes tänavu jääb tabelis teise poolde. Kohtumist alustas paremini Waregemi mehed, kes läksid Zinho Gano löögist 11. minutil juhtima. Poolajapausiks oli peale juba võõrustajad, sest 35. ja 36. minutil sahistas võrku Benito Raman.

Puhkepausi järel pani Zulte poolajal keskel tulnud Alioune Ndouri ja Alieu Fadera tabamustest oma paremuse maksma. 3:2 seisult tuli 86. minutil võitu tsementeerima kaitsev poolkaitsja Palumets. Edu oli Zultele väga oluline, sest meeskond tõusis sellega 18 meeskonna seas 16. kohale.