Kalev/Cramo kontrollis kogu kohtumist. Esimene veerandaeg võideti 22:16, poolajapausiks oli Eesti klubi edu 41:30 ja kolme veerandi järel oli seis 61:45. Neljanda veerandaja alguses kalevlaste edu püsis. Viimastel minutitel vähendas Crailsheim vahe ühekohaliseks, aga suurde ohtu Kalev/Cramo võit ei sattunud.

Eesti meeskonna parimatena tõid Artur Konontšuk 20 ning Wesley Van Beck ja Oleksandr Kovliar mõlemad 17 punkti.

K-gruppi juhib kolme vooru järel täiseduga Türgi klubi Gaziantep. Nii Kalev/Cramol, Crailsheimil kui ka Den Boschil on üks võit ja kaks kaotust. Iga grupi kaks paremat pääsevad veerandfinaali.

Europe Cupi neljas voor peetakse nädala pärast. Kalev/Cramo võõrustab kolmapäeval Kalevi spordihallis Gaziantepi, kellele võõrsil 62:77 kaotati. Crailsheim sõidab samal päeval külla Den Boschile (Holland).