Taliturniiri nimetus on siiski tinglik, sest võitjat ei selgu. Ent teisalt on huvilistel ideaalne võimalus üle vaadata meeskondade uued täiendused. Päeva alustuseks võtsid mõõtu esiliiga võitja Harju JK Laagri ja meistriliigas viimaseks jäänud, aga tänu Tallinna JK Legioni loobumisele püsima jäänud, Pärnu Vaprus.

Karel Eerme viis EJL-i vutihallis Laagri seitsmendal minutil ette, aga poolaja viimastel hetkedel tõi Enrico Veensalu tabloole viigi. Teise poolajal alguses sahistas meistriliiga uustulnuka ridades võrku Kristjan Kiis ja see jäi matši viimaseks tabamuseks. Laagri poolel käisid väljakul teiste seas möödunud hooajal Legionit esindanud lätlane Ivans Baturins ja Stefan Tšendei, Soome passiga Ayoub Sadki ning vennased Kaarel ja Taaniel Usta.

Flora ja Kuressaare kohtumise eel oli selge, et valitsevatel meistritel oli enamik koosseisust koondisega Portugalis ja seis ei saa olla kuigi hea. Nii võtsid saarlased Andrei Smirnovi ja Mattias Männilaani tabamustest 2:0 võidu. Sealjuures mõlema mehe mängijaõigusi omab tegelikult Flora, lisaks lippas Kuressaare särgis platsile möödunud hooajal Legionis mänginud Pavel Dõmov. Õhtu lõpetuseks alistas Tartu Tammeka Viljandi Männimäe jalgpallihallis Dominic Laaneotsa 33. ja Devid Lehteri 90. minutite väravatest Paide Linnameeskonna.

Laupäeval nägi Eestis ka võõrklubi, sest EJL-i jalgpallihallis kaotas Nõmme Kalju 0:2 soomlaste Turu Interile. Võitjate poolel said teisel poolajal jala valgeks Otto Lehtisalo ja Tommi Jyry. Kui varem on nõmmekad ametlikult käed löönud Maksim Podholjuziniga, siis täna lippasid kunstmurule endine Paide ja Flora poolkaitsja Henri Välja ning Kanada passiga ründaja Promise David.