Premier League’i tabelis viimasel ehk 20. positsioonil olev Southampton teenis koduväljakul ManCity üle 2:0 võidu. 23. minutil avas skoori Sekou Mara. 28. minutil suurendas kodumeeskonna eduseisu Moussa Djenepo.

„Me ei olnud valmis. Me ei tulnudki kohale. Parem meeskond võitis. Nad olid meist paremad. Me ei mänginud hästi. Alustasime kehvasti ning ei saanudki oma mängu käima,“ põrutas vihane ManCity peatreener Pep Guardiola kaotuse järel. „Kohtume järgmises Premier League’i mängus Manchester Unitediga. Kui me suuri muudatusi ei tee, siis meil ei ole mingit võimalust.“

ManCity ei teinud raamide vahele ühtegi lööki. Viimati juhtus selline asi 2018. aasta aprillis matšis Liverpooliga.

Guardiola jättis mitmed tavapärased põhimehed vahetusmängijate pingile, kuid teisel poolajal tõi ta väljakule nii Erling Braut Haalandi, Kevin De Bruyne, Rodri kui ka Nathan Ake. Murrangut need vahetused aga enam ei toonud.

Southampton kohtub liigakarika poolfinaalis nüüd Newcastle Unitediga. Teises poolfinaalis mängivad Nottingham Forest ja Manchester United.