Noorena FC Infoneti eest pallinud ning seal ka esimesed sammud meestejalgpallis teinud Tur on tänaseks päevaks Premium liigas kirja saanud 137 mängu, 14 väravat ja 21 resultatiivset söötu, teatab Levadia kodulehekülg.

Viimastel aastatel Paide Linnameeskonda esindanud Tur on karjääri jooksul jõudnud pallida ka Bulgaaria kõrgliigas Botev Vratsa klubis. Positsiooniliselt võib Tur platsil katta mõlemaid ääri ning pallida nii äärekaitses kui äärepoolkaitses.

Lisaks on Levadia värskeim täiendus saanud 2020. aastal kaks mängu kirja ka Eesti A-koondises, seda mängudes Leedu ja Itaaliaga.

FCI Levadia juhatuse liige Andrei Leškin: „Tunnen Edgarit mängijana juba rohkem kui 15 aastat. Kunagi olles 10-aastane andekas poiss, naaseb täna hoopis täiskasvanud mehena, küpse ning kogenud mängijana. Tere tulemast tagasi ja palju edu, Edgar!“

Edgar Tur kommenteeris liitumist: „Mul on väga hea meel FCI Levadiaga liituda. Tahan aidata klubil võita võimalikult palju karikaid. Meil on suurepärane meeskond ja olen kindel, et 2023 tuleb väga hea aasta! Tänan klubi ja mängijaid, kes on kõik mind väga soojalt vastu võtnud uude perekonda. Vamos Levadia!“.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid