Bayern dikteeris kogu kohtumist. Esimese veerandaja järel oldi ees 34:24 ja poolajapausile mindi seisul 52:44. Seejärel läks Saksamaa klubi veelgi kindlamalt oma teed.

Pingilt sekkunud Kotsar viskas 20 minutiga seitse punkti ja võttis neli lauapalli. Ta tabas neljast kahepunktiviskest kolm ja kahest vabaviskest ühe. Raieste sõitis küll Baskoniaga Münchenisse kaasa, aga koosseisu ei mahtunud.

Teise järjestikuse kaotuse saanud Baskonia resultatiivseim oli 21 punktiga Markus Howard. 24 kolmesest koguni 14 tabanud Bayerni kasuks viskas Cassius Winston 16 punkti.

Baskonia sai 11 võidu kõrvale seitsmenda kaotuse, Bayernil on seitse võitu ja 11 kaotust. Üheksast võõrsil peetud matšist on Baskonia kaotanud koguni kuus.

Baskonia tipphetked Bayerni vastu (Kotsari pealtpanekud 1.24 ja 1.58):

Liidrikohal jätkavad 12. võidu saanud Monaco ja Madridi Real. Monaco alistas oma koduväljakul Mike Jamesi 19 punkti (sh kolmesed 9/4) abil Piraeuse Olympiakose 64:60. Alpha Diallo lisas võitjate kontosse 16 silma.

Monaco alustas otsustavat 5:1 lõpuspurti 41 sekundit enne lõppu, kui James viis kodumeeskonna ette 61:59. Ka kohtumise viimase korvi viskas James.

Madridi Real mängis võõrsil üle Belgradi Crvena zvezda 79:59. Võimsa mängu teinud Walter Tavares kogus Reali kasuks 17 punkti, 12 lauapalli ja neli kulpi. Reali resultatiivseim oli Dzanan Musa 19 punktiga.

Kaunase Žalgris oli võõrsil 87:77 üle Bologna Virtusest. Otsustavaks sai neljas veerandaeg, mille Žalgiris võitis 27:17.

Leedu hiiu kasuks viskasid 17 punkti Rolands Šmits ja Ignas Brazdeikis. Žalgirise eest oma esimese mängu pidanud Isaiah Taylor tõi 16 minutiga 10 punkti, teine debütant Achille Polonara kogus 15 minutiga kaks punkti ja kolm lauapalli. Virtust vedas 21 punkti ja 12 korvisööduga Miloš Teodosic.

Žalgirisel on 10 võitu ja kaheksa kaotust, Virtusel on kaheksa võitu ja 10 kaotust.

Virtus - Žalgirise mängu tipphetked:

Istanbuli Fenerbahce alistas võõrsil lisaajal järel tulemusega 94:88 Ateena Panathinaikose. Normaalajal jäi Fenerbahce 34 sekundit enne lõppu 73:78, neile päästsid lisaaja Carsen Edwardsi kahepunktivise ja Marko Gudurici kolmene.

Lisaajal otsustasid mängu saatuse Nigel Hayes-Davise kolm järjestikust korvi. Hayes-Davis oli 24 punktiga Fenerbahce resultatiivseim, Gudurici, Edwardsi ja Johnathan Motley arvele jäi 14 punkti. Panathinaikose kasuks viskas Euroliiga skooriliider Dwayne Bacon 27 punkti, Mateusz Ponitka arvele jäi 14 punkti ja 12 lauapalli (neist koguni 10 ründest).

Kolmanda võidu järjest saanud Berliini Alba surus kodusaalis tulemusega 83:63 nurka Milano Olimpia.