Avapoolaja järel juhtis Rapla 33:28, kolmanda veerandi lõpuks oli kodumeeskonna eduseis kasvanud 60:41-ni ning seda vahet Kalev/Audentes enam tagasi mängida ei suutnud.

Rapla parimad olid Derrick Issaiah Woods 15 ja Tormi Niits 14 punktiga. Kalev/Audentese poolel viskas Rain Veideman 20 punkti ja võttis seitse lauapalli. Debütant Andre Darnell Vaughn tõi Kalevile 18 minutiga kolm punkti, eksides mängust kõigil viiel viskel. Leedulasest keskmängija Rokas Gadiliauskas, kes tegi Kalevi särgis debüüdi reedel Tartu vastu, kogus 10 punkti ja üheksa lauapalli.

Eelmised kolm kohtumist kaotanud Raplal on nüüd 11 võitu ja 8 kaotust. Kalev/Audentes pole saanud võidurõõmu tunda alates 26. novembrist, mil Läti Ülikool alistati 76:75. Pärast seda on kaotatud juba kaheksa kohtumist järjest. Neil on nüüd tabelis 3 võitu ja 14 kaotust. Tabeliseis