Laupäeval läbisid mehed alustuseks 10 km suuskadel ja seejärel tulid kahevõistlejad alla Tehvandi HS97 mäest. Sõidus püsis suur punt koos. Kiireim oli norralane Jens Luraas Öftebro, 11ndana lõpetanud Kristjan Ilves kaotas talle 4,1 sekundiga. Ent 20 esimest mahtusid vaid 9,6 sekundi sisse, mistap hüppevõistluse eel alustasid 20 sportlast sisuliselt nullist.

Mäel sai Ilves kirja vaid 86,5-meetrise soorituse, mis andis kokkuvõttes kümnenda koha. MK-etapi võitis austerlane Johannes Lamparter, kellele järgnesid soomlane Ilkka Herola ja võitja kaasmaalane Thomas Rettenegger.

Pühapäeval oli kavas klassikaline võistlus, kus alustati hüpetega ja seejärel mindi suuskadega rajale. 93,5 meetrit hüpanud Ilves tõusis suusasõiduga kaks kohta, sealjuures norralane Jörgen Graabak edestas teda finišisirgel vaid mõne millimeetriga.

Esikoht läks neljandalt kohalt startinud sakslasele Julian Schmidile, poodiumi kaks ülejäänud astet hõivasid austerlased Johannes Lamparter (+1,6) ja Franz-Josef Rehrl (+1,8). Lõpusirgel austerlaste poolt ära blokeeritud hüppevõistluse võitja Ryota Yamamoto leppis neljanda kohaga (+1,8).