Valgevenelanna sai veerandfinaalis 94 minutiga võitu tšehhitarist Marketa Vondrousovast (WTA 92.), kes ring varem oli 6 : 0, 6 : 4 alistanud Kaia Kanepi. Sabalenka võidunumbrid täna olid 6 : 3, 7 : 5.

Teises praeguseks lõppenud veerandfinaalis oli rumeenlanna Irina Begu (WTA 34.) 7 : 5, 6 : 4 parem venelannast Veronika Kudermetovast (WTA 9.).

Begu ja turniiril teisena asetatud Sabalenka lähevadki poolfinaalis omavahel vastamisi. Naised on varem kohtunud vaid korra, kui eelmise aasta Miami Mastersil sai Begu Sabalenka üle 6 : 4, 6 : 4 võidu.

Uus-Meremaal Aucklandis toiuval WTA 250 turniiril on neljast poolfinaalist selgunud kolm. Esimeses poolfinaalis mängivad omavahel ameeriklanna Cori Gauff (WTA 7.) ja montenegrolanna Danka Kovinic (WTA 60.). Teise poolfinaali vastast ootab endale belglanna Ysaline Bonaventure (WTA 95.).

Karmi kaotuse sai Sydneys võistkondlikul United Cupil maailma esireket Iga Swiatek, kes lahkus pisarsilmi kohtumiselt, mille ta kaotas ameeriklannale Jessica Pegulale vaid 71 minutiga 2 : 6, 2 : 6.

Tegemist oli esimese üksikmänguga Poola - USA poolfinaalis. Kuna teises mängus alistas Frances Tiafoe 6 : 3, 6 : 3 Kacper Zuki, on USA seda matši 2 : 0 juhtimas. Poolal on veel võimalus seis ümber pöörata, sest ees ootab veel üks meeste, üks naiste üksikmäng ning segapaarismäng.

Teise poolfinaaliga Kreeka - Itaalia tehakse samuti algust täna. Umbes veerand tunni pärast hakkavad mängima Maria Sakkari ja Martina Trevisan.

Iga Swiatek peale kaotust Jessica Pegulale.