Kõik neli koondist mängisid täna Soome vastu. Ainsana suutsid põhjanaabrid alistada U18 vanuseklassi noormehed. Eesti võitis esimese poolaja 43:40 ja kogu matši 84:75.

Rünnakul oli Eesti võidu võti väga hea kaugvisete tabavus. Ainuüksi esimesel poolajal visati sisse 12 kolmest, lõpuks läbisid korvirõnga 30 kolmesest 17.

Eriti täpne oli tagamängija Erik Makke, kes tabas kõik kaheksa kaugviset ja kogus üleplatsimehena 33 punkti. Herman Tamm ja Stefan Vaaks lisasid mõlemad 11 punkti ja 5 lauapalli. Soome resultatiivseim oli 25 punkti ja 9 lauapalliga Olavi Suutela.

Turniiri viimasel päeval kohtub Eesti Lätiga, kes alistas kolmapäeval Rootsi 81:71. Kahe vooru järel on kõigil neljal tiimil üks võit.

U16 noormehed kaotasid Soomele 62:72. Eesti kasuks viskas 15 punkti Rasmus Olop, 10 punkti lisasid Marten Alles ja Kaur Kennerth Tomann. Tomanni arvele jäi ka 7 lauapalli ja 6 blokki. Soome resultatiivseim oli 17 punktiga Miikka Muurinen.

Eesti on kaotanud mõlemad senised kohtumised. Rootsil on kaks võitu, Soomel ja Eesti homsel vastasel Lätil üks võit.

U16 noormeeste Eesti - Soome mängu galerii:

Eesti U18 neidude koondis jäi Soomele alla koguni 25:95 ja jätkab võiduta. U16 neiud kaotasid Soomele 62:113. Esimeses voorus võideti Rootsit 96:75.