Kalev/Cramo läks Artur Konontšuki tabava kaugviske järel kohtumist juhtima 3:2, ent see jäigi kohtumises ainsaks korraks, kui tallinlased olid eduseisus. Šiauliai võitis Martynas Varnase vedamisel avaveerandi 23:18.

Kuid siis jäid kalevlased hätta nii rohkete pallikaotuste kui ka visketabavusega. Eesti klubi viskas teise neljandiku esimese kaheksa ja poole minutiga vaid kolm silma, mis lasid sel hooaja ENBL-is esimese matši pidanud leedukad ette. Kahe poolaja vahelisele puhkusele läks Kalev/Cramo 27:42 kaotusseisus, sealjuures Varnase arvel oli juba 17 punkti.

Teise poolaja alguses jõudis Eesti värske karikavõitja kümne punkti kaugusele, kuid siis naasid vanad mured ja Kalev/Cramo oli kolmanda veerandi järel taga 42:66. Lähemale kui seitse silma tallinlased ei jõudnudki ja meeskond sai kahe võidu kõrvale teise kaotuse skooriga 70:79

Platsilt 72-st viskest vaid 25 tabanud Kalev/Cramo parimana jäi Eesti koondislane Konontšuki arvele 20 punkti ja kaheksa lauapalli, ukrainlane Oleksandr Kovliar toetas teda 15 silma ja seitse korvisööduga. Leedukate poolel tõi Paulius Danusevicius 18 punkti.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid