TalTechi poolel alustas suurepäraselt ameeriklane Marcanvis Hymon, kelle üheksa punkti toel said tallinlased sisse 9:6 algedu. Esimesed kaks ENBL-i mängu kaotanud Eesti sats hoidis initsiatiivi esimese veerandaja lõpuni, mis võideti 21:15. TalTech jätkas ka teisel neljandikul agressiivse kaitsega, mis keeras Ukraina klubi mängijatel kraanid lukku ja kodumeeskonna mängijad läksid riietusruumi pikemale arupidamisele 36:30 eduseisus.

Teise poolaja alguses jätkus kohtumine samas taktis. Ehkki ülikoolisats viskas kolmandal veerandil vaid 11 silma, siis viimase kümne minuti eel olid Alar Varraku hoolealused veel peal 47:45. Ent neljanda veerandi alguses viis suurepärases hoos Jerai Grant Budivelniku üle pika aja juhtima ja Ukraina meeskond läks oma teed. Lõpusireeni kõlades olid tablool Budivelniku 73:59 võidunumbrid.

29-st kaugviskest vaid viis tabanud TalTechi meeskonna parimana tõi Kristaps Gluditis 13 punkti, Hymon toetas teda üheksa ja Ran Andre Pehka kaheksa silmaga. NBA mängija Jerami Granti vanem veli Jerai tõi Budivelniku kasuks lausa 32 punkti. Budivelnikul on A-alagrupis kirjas kolm võitu ja TalTechil kolm kaotust. Eelnevalt oli TalTech alla jäänud Kalev/Cramole 69:105 ning Lublini Stardile 68:83.