Esimesel päeval olid omavahel vastamisi Eesti ja Rootsi ning Soome ja Läti eakaaslased. Ainsa Eesti rahvuskoondisena oli võidukas tütarlaste U16 rahvuskoondis, alistades Rootsi eakaaslased kindlalt 96:75. Meie edukaim punktitooja oli Nora-Liis Veisberg 23 punktiga, Laura Liisa Grünmann ja Kyla Jade Frier viskasid kumbki 20 punkti. Rootslannadele tõi Hedda Häkanson 18 punkti. Rootsi patustas (Eesti survestas patustama) mängus lausa 43 pallikaotusega.

Poiste U16 mängus haarasid alguses mänguohjad rootslased juhtides poolajaks 32:25, kuid eduka kolmanda veerandajaga oli Eesti mängus tagasi ja juhtis veel 2,5 minutit enne kohtumise lõppu nelja punktiga. Ometi jäi sellest väheks, sest lõpuminutid kuulusid jälle Rootsile ja vastu tuli võtta kaotus 69:73. Eesti edukaim korvikütt oli Oliver Kullamäe 14 punktiga, talle assisteerisid Rasmus Olop 11 ja Marten Allese 10 punktiga. Rootslastest valmistas enam peavalu Sixten Smedjeback 14 punktiga.

Tüdrukute U18 koondis kaotas Rootsi eakaaslastele kindlalt 29:75. Meie tüdrukute visketabavus oli kõigest 16%, kolmesejoone tagant saadi korvi ainult 1 vise. Eestile tõi Laura Anette Tael 9 punkti, rootslannade edukaim korvikütt oli Alice Curman 16 punktiga.

Päeva viimases kohtumises olid 250 pealtvaataja ees vastamisi Eesti ja Rootsi poiste U18 koondised. Sarnaselt U16 poiste mänguga alustasid kindlamalt rootslased juhtides poolajaks 39:29. Eestlastel mängu muudatust tuua ei õnnestunudki ja nii tuli vastu võtta suhteliselt kindel kaotus 71:84. Eestlasi vedas alt visketabavus 33% vs rootslaste 49% vastu, lisaks anti vabaviskejoonelt ära 16 punkti, tabades vabaviskeid 34st 18. Stefan Vaaks viskas 14 punkti, Gerrit Lehe ja Karmo Kilk tõid kumbki 12 punkti. Mängu suurim staar oli rootslaste Viktor Lukic-Gavric 34 punktiga, effektiivsusnäitaja 30.

Läti U16 tüdrukud vs Soome U16 tüdrukud 50:70

Läti U16 poisid vs Soome U16 poisid 90:71

Läti U18 tüdrukud vs Soome U18 tüdrukud 73:57

Läti U18 poisid vs Soome U18 poisid 60:61

Homme, kolmapäeval on vastamisi Rootsi ja Läti ning Eesti ja Soome eakaaslased. Ajakava leiad siit.