19-aastane Lajal kaotas avaringis endast kaks aastat nooremale rumeenlasele Filip Cristian Jianule (ATP 304.) 6:3, 3:6, 6:7 (5). Kohtumine kestis kaks tundi ja 20 minutit.

Kusjuures otsustavas setis õnnestus Lajalil murde toel 5:2 juhtima asuda, ühtegi matšpalli ta aga ei teeninud ning järgmised neli geimi kuulusid juba kindlalt rumeenlasele. Kuigi Lajalil õnnestus murre viimasel hetkel uuesti tagasi võtta ja sett kiiresse lõppmängu viia, siis seal jäi Jianu 7:5 peale.

Lajal servis kohtumise jooksul 15 ässa ja patustas kolme topeltveaga, Jianu tegi nelja ässa kõrvale neli topeltviga. Oma teiselt servilt võitis eestlane aga kõigest 38% punktidest, Jianu võitis pooled teisele pallingule jäänud pallivahetustest. Lajalil oli 12 murdevõimalust, millest tal õnnestus realiseerida kolm, rumeenlase vastavad numbrid olid kaheksa ja kolm.