Riismaa tiim Brindisi alistas võõrsil 78:68 Trento. Ainsal kaugviskel eksinud Riismaa seitsme minutiga punktiarvet ei avanud. Tema arvele jäi üks lauapall ja üks välja meelitatud viga.

Jurkatamme tööandja Treviso võitis kodusaalis 100:93 Veneetsiat. Jurkatamm tõi kuue minutiga kaks punkti ja kaks lauapalli. Eestlane viskas peale ühe kahese ja see tabas.

Treieri klubi Sassari jäi koduväljakul pärast lisaaega 92:94 alla Bresciale. Sealjuures juhtis Sassari enne neljandat veerandit mängu 69:57. Treier viskas nelja minutiga kaks punkti ja võttis ühe lauapalli. Tema kolmepunktivise ei tabanud, küll läbisid korvirõnga kaks vabaviset.

Praeguse seisuga ei pääseks Itaalia kõrgliigas veerandifinaali ühegi eestlase klubi. Brindisi hoiab kuue võidu ja seitsme kaotusega 16 tiimi seas 10. kohta. Sassaril ja Trevisol on viis võitu ja kaheksa kaotust, tabelis annavad need vastavalt 11. ja 12. positsiooni.