Esimese poolaja, mille lõpetas Sergio Llulli tabav vise poolelt väljakult, võitis 44 : 42 Madridi Real. Seejärel võttis ohjad üle Barcelona ja viimaseid minuteid kontrolliti üsna kindlalt.

Barcelona resultatiivseim oli 19 punkti ja kuue korvisööduga Nicolas Laprovittola. Viimasel veerandajal 14 punkti visanud Cory Higginsi arvele jäi kokku 18 punkti, Nikola Mirotic lisas 12 punkti. Reali kasuks tõi Walter Tavares 19 punkti, 11 lauapalli ja kolm blokki.

Mängu videokokkuvõte:

Nii Barcelonal kui ka Realil on 11 võitu ja kolm kaotust, sellega on nad tabelis esimesed. Täna õhtul on nende kõrvale võimalik tõusta Maik-Kalev Kotsari ja Sander Raieste koduklubil Vitoria Baskonial (10–3), kes sõidab külla Granadale (5–8).

Võiduga kindlustaks Baskonia varakult pääsu veebruari keskel peetavatele Hispaania karikavõistlustele (Copa del Rey). Praeguse seisuga on koht olemas Barcelonal, Realil ja turniiri võõrustaval Badalona Joventutil.