Esimeses setis loovutas Kontaveit oma servi kohe teises geimis ning teist korda uuesti kuuendas geimis, jäädes 1 : 5 taha. Kolmest murdepallist ühtegi realiseerida ei õnnestunud.

Teises setis tõstis Kontaveit märgatavalt oma esimese servi efektiivsust (1. servi punktid tõusid 44% pealt 83%-le) ning realiseeris neljast murdevõimalusest kaks, samas kui hiinlanna sai kolmest murdepallist kätte vaid ühe. Kontaveit tuli välja 2 : 4 kaotusseisust ja viigistas teise murdega 4 : 4. Ka seti lõpetuseks tegi Kontaveit murde.

Kolmandas setis servimurdeid ei nähtud ning võitja otsustati kiires lõppmängus, kus Kontaveit päästis kolm matšpalli (seisudel 5 : 6 ja 7 : 8), kuid oli ka ise matšpalliga ees seisul 7 : 6.

Zheng lõi kaks tundi ja 28 minutit kestnud matši peale 6 serviässa Kontaveidi 3 vastu. Topeltvigu tegi hiinlanna ühe, Kontaveit 2. Esimese servi õnnestumise protsent oli mõlemal naisel 60%, esimese servi punktidest võitis Zheng 77% (49/64), Kontaveit 71% (39/55), teise servi punktidest Zheng 50% (21/42) ja Kontaveit 49% (18/37). Kokku kasutas Zheng 6-st murdepallist ära 3, Kontaveit 8-st 2. Kõikidest punktidest (197) võitis Zheng 104 (53%), Kontaveit 93 (47%).

Loe edasi, kuidas Kontaveit ise oma mängu kommenteeris ja mida ütles teda eelmise aasta lõpus tabanud haiguse kohta!