Päeva esimeses kohtumises jäid avapoolajal väravad löömata, kuid pausilt naastes sai Aston Villa kiirelt oma tahtmise kätte, kui Tottenhami väravavahi Hugo Lloris' prohmaka järel viis Emiliano Buendia külalised 50. minutil juhtima. Paarkümmend minutit hiljem lõi Douglas Luiz Aston Villa juba 2:0 ette ning selle tulemusega ka kohtumine lõppes.

Tottenham on 17 mänguga kogunud 30 punkti, millega ollakse viiendal kohal, Aston Villa on 21 punktiga 12. tabelireal.

Erinevalt linnarivaal Tottenhamist õnnestus Chelsea'l mäng kindlalt enda kontrolli alla saada ning Raheem Sterling viis sinisärgid 16. minutil juhtima. Teisel poolajal sai Nottingham Forest aga mängu paremini sisse ja Serge Aurieri värav tõi 63. minutil viiginumbrid tabloole. Viimase pooltunni jooksul Chelsea enam ühtegi liiga ohtlikku võimalust tekitada ei suutnud ning 1:1 seisul ka kohtumine lõppes.

Nottingham Forest on 17 vooruga kogunud ainult 14 punkti, mis annab neile 18. positsiooni, mängu vähem pidanud Chelsea on 25 punktiga kaheksas.