Teineteisest saja kilomeetri kaugusel asuvad ülikoolid olid hooaega alustanud suurepäraselt, sest Wildcatsil oli kirjas üks ja Sun Devilsil kaks kaotust. Tuliste rivaalide kohtumises sai paremini minema eestlaste ülikool Wildcats, mis oli poolajapausiks ees 45:28.

Puhkepausi järel jõudsid päikesekuradid kahe silma kaugusele, ent lõpuminutil olid kindlamad siiski metskassid. 69:60 võidumängus oli Wildcatsi parim skoorija leedukas Ąžuolas Tubelis, kelle arvele jäi 21 punkti ja üheksa lauapalli.

Eesti koondise mängujuht Kerr Kriisa tõi 36 minutiga 12 silma (visked platsilt 2/8, sealhulgas kolmesed 2/7), andis viis korvisöötu ja tegi kaks vaheltlõiget. Miinuspoolele jäävad 21-aastasel mängijal kuus pallikaotust. Henri Veesaar teenis pingilt sekkununa 15 minut, mille jooksul ta viskas neli punkti, võttis kolm lauda ning sai kirja kaks korvsöötu ja viskeblokeeringut.