Leicester City läks juba 4. minutil juhtima, kui võrku sahistas Inglise poolkaitsja Kiernan Dewsbury-Hall.

Seis pöörati ümber juba enne poolajavile kõlamist. Esmalt lõi Faes Trent Alexander-Arnoldi tsenderdust üle otsajoone klaarida püüdes aasta ühe kauneima omavärava, tõstes palli üle enda väravavahi filigraanselt väravanurka.

45. minutil langes Faes uuesti päästja asemel patuoinaks. Darwin Nunes oli Liverpooli kiirrünnaku lõpetuseks löönud palli 16 meetri pealt posti ning ühe mängu Belgia koondises pidanud Faes koksas selle kogemata jälle oma väravasse.

Faesist sai sellega neljas mängija, kes ühes Premier League'i matšis löönud kaks omaväravat. Varem on sellega hakkama saanud Jamie Carragher, Michael Proctor ja Jonathan Walters.

16 mängu järel on Liverpool 28 punktiga tabelis kuuendal kohal. 2015/2016 Premier League'i hooaja üllatusvõitja Leicester City hoiab 17 punktiga 13. positsiooni.

Teises eile peetud mängus võitis Brentford 2 : 0 West Ham Unitedit. Täna on kavas kuus mängu. Juba kell 14.30 kohtuvad Wolverhampton ja Manchester United. Mängupäev lõpeb kell 19.30 algava Brightoni ja Arsenali kohtumisega.