Turniiri A-alagruppi kuulunud FC Cosmos mängis täna järgmises koosseisus: Raul Ojassaar (Jalka), Ivar Lepik (vabakutseline), Ekvard Joakit (Õhtuleht), Silver Lulla (Viaplay), Märt Roosna (vabakutseline), Gunnar Leheste (Delfi Meedia), Mart Treial (Õhtuleht), Aleksander Pihlak (Delfi Meedia), Karl-Johannes Kõiv (TV3)

Päev algas Cosmosele juba hommikul kell 8, kui vastamisi mindi LHV esindusega, kellelt tuli vastu võtta 0 : 2 kaotus. Järgmises mängus oli Cosmos juba märksa teravam ja asus Lulla väravast 5. minutil juhtima (üks mäng kestis 10 minutit, jooksvate vahetustega). Kevin Koppeli 9. minuti tabamus viigistas seisuks 1 : 1.

0 : 2 kaotus tuli Cosmosel vastu võtta ka Coolbet FC-lt, teise värava lõi seejuures endine Delfi spordireporter, praegu FCI Levadia pressiesindajana töötav Rasmus Raidla.

Teise 1 : 1 viigi tegi Cosmos Rimi Eesti Food AS-iga. Juhtvärava lõi 7. minutil Lepik, viigi lõi majja viimase minuti alguses Jürmo Jürgen.

A-grupi tabeliseis: 1. Coolbet FC 12 punkti, 2. Rimi Eesti Food AS 7, 3. LHV 6, 4. FC Cosmos 2, 5. Solita 1.

B-grupi tabeliseis: 1. MyFitness 12, 2. Sportradar Group 9, 3. Yolo Group 4, 4. Ramirent 2, 5. Soccernet.ee 1.

Alagruppidest pääsesid play-offi kummagi viieliikmelise grupi kaks paremat. Esimeses poolfinaalis alistas Sportradar 2 : 0 Coolbeti ning teises poolfinaalis MyFitness sama tulemusega Rimi. Finaalis mängisid Sportradar ja MyFitness normaalaja 1 : 1 viiki, penaltiseeria võitis Sportradar Group 4 : 3. Kolmanda koha mängus oli Coolbet samuti pärast normaalaja 1 : 1 viiki penaltitega 3 : 2 parem Rimist.

Aastalõputurniiril käib hetkel viimane turniir, milleks on kell 13 alanud ja kell 20.30 lõppev IV liiga turniir. Premium liiga võistkondade turniiri seekord ei ole, naiste meistriliiga turniiri võitis eile FC Flora kahe punktiga Saku Sportingu ja viie punktiga Põlva FC Lootose ees. Ainsa kaotuse (1 : 3) sai Flora Sportingult.

Naiste turniiri neljanda kohaga leppis JK Tabasalu, viies oli JK Tallinna Kalev, kuues JK Tulevik ja Suure-Jaani ühendnaiskond, seitsmes ehk viimane Viimsi JK.