Manchesteri klubi pääses kohtumist juhtima avapoolaja esimesel lisaminutil Rodri väravast. 51. minutil kasvatas eduseisu Norra väravamasin Erling Braut Haaland. 13 minutit hiljem tegi norralane seisuks 3 : 0. Leedsi auvärava lõi 73. minutil hollandlane Pascal Struijk.

22-aastase Haalandi arvel on Premier League'is sel hooajal juba 20 väravat. Esimest aastat Inglismaa kõrgliigas mängiv ründaja tegi ühtlasi ajalugu, kui temast sai kiireim mängija, kes 20 tabamuseni jõudnud. Selleks kulus tal kõigest 14 kohtumist. Senine rekord kuulus inglasele Kevin Phillipsile, kes sai 20 väravat kirja esimese 21 mänguga.

Ajalugu tegi ka City brasiillasest puurilukk Ederson, kellele oli eilne võit Premier League'is juba 150. Selleni on ta jõudnud kõigest 197 mänguga. Varasem tippmark kuulus aastaid Manchester Unitedis mänginud prantslasele Patrice Evrale, kes teenis 150. võidu karjääri 213. Premier League'i mängus.

Inglismaa kõrgliigas tõusis City 35 punktiga teisele kohale. Liidril Londoni Arsenalil on koos 40 silma. Leeds (15 p) jätkab 15. real.