Võõrustajaid jäid Sadolin Spordihoones 13:19 kaotusseisu, kuid avaveerandi lõpp kuulus neile. Tormi Niits ja Tyler Cheese vedasid Rapla järgi ja möödagi, mistap kümne minuti järel oli tablool kodumeeskonna poolt vaadatuna 24:21. Niitsu vabavisked viisid Rapla 7.16 enne poolajapausi ette veel 33:26, kuid siis sai Prometei rünnaku lippama ja kaitse lukku.

Ukraina suurklubi viskas järgmise seitsme minutiga 24 silma ja läks riietusruumi 50:40 eduseisus. Teist poolaega alustas Prometei 24:3 vahespurdiga ja sellega oli mäng tehtud. Ukraina sats kirjutas Eesti-Läti liigas ühe kaotuse kõrvale 14. võidu skooriga 93:75.

Rapla on võitnud 17-st mängust kümme. Kolmapäeval olid nende parimad skoorijad Cheese ja Anton Davidjuk, kelle arvele jäi vastavalt 21 ja 15 silma. Kaksikduubli sai kirja 13 punkti visanud ja kümme lauda haaranud Tormi Niits.