Chelsea pani Bournemouthi vastu oma paremuse maksma juba avapoolajal, kui esmalt viis Kai Havertz võõrustajad 16. minutil juhtima ning kaheksa minutit hiljem sai värava kirja ka Mason Mount.

Chelsea jaoks oli Premier League'is ühtlasi tegemist esimese võiduga pärast 16. oktoobrit, kui alistati 2 : 0 Aston Villa. Pärast seda tehti kaks viiki Brentfordi ja Manchester Unitediga ning kaotati Brighton & Hove Albionile, Londoni Arsenalile ja Newcastle Unitedile.

Liigatabelis kergitas võit Chelsea kaheksandaks, Bournemouth hoiab endiselt 14. positsiooni.

Teises teisipäeval peetud kohtumises alistas Manchester United 3 : 0 Nottingham Foresti.

Võõrustajate skoori avas 19. minutil Marcus Rashford, kes tegi kolm minutit hiljem eeltöö ka Christian Erikseni väravale. Unitedi kolmanda värava kombineerisid 87. minutil brasiillased, kui Casemiro söödust sai jala valgeks Fred.

Hooaja 11. võidu võtnud United jätkab viiendal tabelireal, kuid neljandal ehk viimasel Meistrite liigasse viival kohal olev Tottenham Hotspur jääb ühe enam peetud mängu juures vaid punkti kaugusele. Nottingham Forest hoiab eelviimast kohta.