Arsenali särgis sahistas Bukayo Saka võrku viiendal minutil, aga VAR tühistas tabamuse suluseisu tõttu. 27. minutil pääsesid juhtima hoopis külalised, kuid Said Benrahma realiseeris penalti.

Teisel poolajal pani Arsenal siiski paremuse maksma. 53. minutil viigistas seisu Saka, viis minutit hiljem sahistas võrku Gabriel Martinelli. Kümmekond minutit hiljem kindlustas Londoni klubile kolm punkti Eddie Nketiah.

Neljanda järjestikuse võidu võtnud Arsenal on Premier League'is 40 punktiga liider. Nad edestavad ühe mängu enam pidanud Newcastle Unitedit seitsme ja ühe kohtumise vähem mänginud Manchester Cityt kaheksa punktiga.

Teistes esmaspäevastes kohtumistes mängisid Brentford ja Tottenham 2 : 2 viiki, Crystal Palace kaotas kodus Fulhamile 0 : 3, Wolverhampton alistas võõrsil 2 : 1 Evertoni, Newcastle United oli 3 : 0 parem Leicester Cityst, Southampton tunnistas kodus Brighton & Hove Albioni 3 : 1 paremust ja Liverpool võitis võõrsil 3 : 1 Aston Villa.