Newcastle pani Leicesteri vastu paremuse maksvusele esimese pooltunniga, kui esmalt viis Chris Wood külalised kolmandal minutil penaltist juhtima, neli minutit hiljem lõi Miguel Almiron juba Newcastle'i teise ning lõppseisu vormistas 32. minutil Joelinton.

Premier League'is kuuenda järjestikuse võidu teeninud Newcastle kerkis tabelis 33 punktiga teiseks, kuid liider Londoni Arsenalil (37 punkti) ja valitseval meistril Manchester City'l (32) on kaks mängu vähem peetud.

Teistes seni peetud kohtumistes mängisid Brentford ja Tottenham 2:2 viiki, Crystal Palace kaotas kodus Fulhamile 0:3, Wolverhampton alistas võõrsil 2:1 Evertoni, Southampton tunnistas kodus Brighton & Hove Albioni 3:1 paremust ning Liverpool võitis võõrsil 3:1 Aston Villat.