Treeninglaagri käigus toimub kaks maavõistlust: 8. jaanuaril mängitakse Islandiga ja 12. jaanuaril Soomega.

Koosseisu kuulub kümme mängijat, kes meeste koondise eest võivad kirja saada debüütmängu. Samas puuduvad mitmed põhimängijad, kes välisklubidest liituda ei saanud, kuna tegu ei ole rahvusvahelise koondiseaknaga.

Erinevatel põhjustel ei liitu koondisega Karl Jakob Hein, Matvei Igonen, Märten Kuusk, Karol Mets, Joonas Tamm, Nikita Baranov, Maksim Paskotši, Mattias Käit, Vlasiy Sinyavskiy, Henri Anier, Rauno Sappinen, Erik Sorga, Andreas Vaher, Rocco Robert Shein, Kevor Palumets, Georgi Tunjov, Martin Vetkal ja Frank Liivak.

Koondise treeninglaagri alguseks saavad vaatlejana liituda klubide treenerid, kelle mängijad on koondisse kutsutud.

Treeninglaager peetakse 3.–13. jaanuarini Lõuna-Portugalis Algarve regioonis, mõlemad Eesti koondise kohtumised toimuvad Estadio da Nora jalgpallistaadionil. Eesti Jalgpalli Liit annab täiendavalt teada, kas mänge on võimalik jälgida ka otseülekande vahendusel.

Eesti meeste koondise koosseis jaanuari treeninglaagris:

Väravavahid

Marko Meerits (26.04.1992) – Nõmme Kalju FC 13/0

Karl Andre Vallner (28.02.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Karl-Romet Nõmm (04.01.1998) – Tallinna FC Flora 0/0

Kaitsjad

Taijo Teniste (31.01.1988) – Tartu JK Tammeka 95/1

Ken Kallaste (31.08.1988) – Tallinna FC Flora 54/0

Artur Pikk (05.03.1993) – Tallinna FCI Levadia 48/1

Michael Lilander (20.06.1997) – Tallinna FC Flora 15/0

Hindrek Ojamaa (12.06.1995) – Paide Linnameeskond 5/0

Rasmus Peetson (03.05.1995) – Tallinna FCI Levadia 4/1

Marco Lukka (04.12.1996) – Tallinna FC Flora 4/0

Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – Tallinna FC Flora 0/0

Markkus Seppik (16.04.2001) – Tallinna FC Flora 0/0

Tanel Tammik (14.06.2002) – Tartu JK Tammeka 0/0

Poolkaitsjad ja ründajad

Konstantin Vassiljev (16.08.1984) – Tallinna FC Flora 146/26

Sergei Zenjov (20.04.1989) – Tallinna FC Flora 102/16

Henrik Ojamaa (20.05.1991) – Tallinna FC Flora 54/1

Martin Miller (25.09.1997) – Tallinna FC Flora 20/1

Robert Kirss (03.09.1994) – Tallinna FCI Levadia 14/1

Markus Poom (27.02.1999) – Tallinna FC Flora 13/0

Markus Soomets (02.03.2000) – Tallinna FC Flora 11/0

Bogdan Vaštšuk (04.10.1995) – Stal Mielec (POL) 11/0

Mark Oliver Roosnupp (12.05.1997) – Tallinna FCI Levadia 10/0

Karl Mööl (04.03.1992) – Paide Linnameeskond 9/0

Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora 0/0

Alex Matthias Tamm (24.07.2001) – Nõmme Kalju FC 0/0

Sten Reinkort (29.04.1998) – Tallinna FC Flora 0/0

Ioan Yakovlev (19.01.1998) – Tallinna FCI Levadia 0/0

Robi Saarma (20.05.2001) – Paide Linnameeskond 0/0

---

Peatreener: Thomas Häberli

Abitreenerid: Norbert Hurt, Andres Oper

Väravavahtide treener: Mart Poom

Kehalise ettevalmistuse treener: Michael Müller

Videoanalüütik: Ants Jaakson

Arst: Kaspar Rõivassepp

Füsioterapeudid: Helvis Trääder, Priit Lehismets, Riina Riisik

Kokk: Peeter Pihel

Fotograaf: Jana Pipar

Pressiesindaja: Eva Nõmme

Varustaja: Merily Toom

Mänedžer: Miko Pupart

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid