Kohtumise alguses näis, et TalTech/Optibet suudab Kalev/Cramole edukalt hambaid näidata. Ülikoolisatsil sopsasid kaugelt leegionärid Kristaps Gluditis ja Anatoli Šundel, matši viiendal minutil viis Karl Andres Matute Perner meeskonna juhtima 13:12. Ent sellega sai nende jaoks ilus läbi.

Kaitse lukku saanud Kalev/Cramo lõpetas avaveerandi 15:0 spurdiga, teise neljandiku lõpuks kasvatasid nad vahe juba 30-le silmale. Võõrustajad läksid esimesel poolajal 11 punkti visanud Artur Konontšuki ja Martins Meiersi vedamisel riietusruumi 57:27 eduseisus. Suures plaanis oli sellega mäng tehtud ning teise poolajaga vormistati 105:69 võit.

Kalev/Cramole tõid Henri Wade-Chatman 22, Martins Meiers 17 ning Kaspar Kitsing 14 punkti. TalTechi resultatiivseim oli Oliver Metsalu 17 silmaga.

Turniiritabelis on Kalev/Cramo nüüd üheksa võidu ja kolme kaotusega neljandal kohal. TalTech/Optibetil on kirjas kolm võitu ja kümme kaotust, mis annab 13. positsiooni.