Nimelt oli Argentina koondis Katari MM-il seitsme mängu jooksul kokku väljakul rekordilised 792 minutit ja 9 sekundit, teatab analüüsifirma Opta Analyst.

Argentinlased pidid tänavu mängima kaks lisaaega, kui Holland alistati veerandfinaalis 2:2 lõppenud mängu järel penaltiseerias 4:3 ja Prantsusmaa eilses finaalis 3:3 lõppenud lisaaja järel penaltidega 4:2.

Eelmine rekord kuulus 2018. aastast Horvaatiale, kui finaali jõudnud ja seal Prantsusmaale kaotanud horvaadid veetsid Venemaal peetud finaalturniiril väljakul 778 minutit ja 42 sekundit.

Argentinast sai ühtlasi läbi ajaloo teine meeskond, kes on MMi avamängu kaotanud (mäletatavasti kaotasid argentiinlased avamängu 1:2 Saudi Araabiale), aga siiski maailmameistriks tulnud. Seni oli seda ainsana suutnud 2010. aastal Hispaania.