Kuigi esimese poolaja võitis tulemusega 38:28 TalTech, siis teisel poolajal mäng võrdsustus. 50 sekundit enne lõppu läks TalTech 74:73 ette - Anatoli Šundeli lähivise läks küll mööda, aga kuna Viimsi keskmängija Malik Toppin puutus samal ajal lauda, loeti kaks punkti ära. Seejärel mõlema tiimi rünnakud ebaõnnestusid, kuni Viimsi tagamees Devin Harris tabas seitse sekundit enne lõppu lähiviske ja viis Viimsi 75:74 ette.

Eelmisel hooajal mitmeid võiduviskeid tabanud Harris kerkiski Viimsi kangelaseks. TalTechi viimasel rünnakul ei suutnud Šundel tabada isegi rõngast. Seekord hiilgas Harris kaitses, ta sai Šundeli viskele käe peale saada.

Üleplatsimeheks kerkis Viimsi kasuks 20 punkti visanud Egert Haller, Malik Toppin lisas 16 punkti ja 8 lauapalli ning Karl-Johan Lips 15 punkti ja 13 lauapalli. TalTechi suurimad punktitoojad olid Oliver Metsalu (18) ja Šundel (16).