Kohtumine algas tormiliselt, kui juba seitsmendal minutil skooris horvaatide poolt peaga Joško Gvardiol. Esimese Aafrika riigina poolfinaali jõudnud, kuid seal kaotanud ja täna pronksi peale mänginud Marokol oli aga kiire vastus olemas, kui kaks minutit hiljem lõi peaga värava Achraf Dari.

Seisul 1:1 näitasid mõlemad meeskonnad lahtist mängu ja kummalgi tiimil olid oma võimalused, kuid kolmas värav sündis alles 42. minutil, kui marokolaste värava eest andis vasakule äärele söödu Marko Livaja, kelle passi saatis teele Mislav Oršic - pall keris end ilusti Maroko värava poole ja kuigi puurilukk Yassine Bounou sai näpud väga napilt vahele, põrkas pall posti ja sealt Maroko väravasse.

Teisel poolajal läks mängutempo alla ja mäng rahunes, rohkem väravaid ei löödud ja nii sai Horvaatia kirja 2:1 võidu ning sõidab koju pronksmedalitega.