Kolmapäeval tiitlikaitsjast Anadolu Efesist 83:78 jagu saanud Baskonia võitis Fenerbahce vastu avaveerandi 21:13 ja juhtis poolajavileks juba 52:33. Kuigi kolmanda veerandi kaotas Baskonia 15:23, Fenerbahce enam mängu päästa ei suutnud. Kaks minutit enne lõppu juhtis Baskonia üsna turvaliselt 73:63.

Kotsar sai mänguaega 21 minutit ning kogus selle ajaga 100%-lise visketäpsuse juures 10 punkti (kahesed 4/4, vabavisked 2/2), viis lauapalli, kaks vaheltlõiget ja ühe resultatiivse söödu. Eestlane tegi ka neli viga.

Marcus Howard oli Baskonia resultatiivseim 15 punktiga. Raieste täna mänguaega ei teeninud.

Baskonia sai viie kaotuse kõrvale üheksanda võidu (Tabeliseis), millega tõusti neljandat kohta jagama. Fenerbahce (10-4) jätkab liidrina.

Teistes mängudes alistas Barcelona Panathinaikose 74:68, Belgradi Partizan Istanbuli Anadolu Efesi 82:79, Bologna Virtus Tel Avivi Maccabi 78:73 ja AS Monaco Berliini Alba 92:89.

Barcelonal ja Monacol on nüüd sarnaselt Fenerbahcele 10 võitu.