Avakohtumises läksid väljakule segapaarid, Eesti poolt Raul Käsner/Kati-Kreet Marran ja Iisraeli poolt Misha Zilbermann/Ksenia Polikarpova. Segapaaris tuli Eesti mängijatel pärast 29 minutilist kohtumist vastu võtta 14:21, 15:21 kaotus.

Naiste üksikmängus läksid vastamisi Eesti esireket Kristin Kuuba ja maailma 178. reket Heli Neiman. Keeruka esimese geimi keera Kuuba enda kasuks ja võitis geimi 21:18, teises geimis näitas Kuuba kindlamat mängu ja alistas vastase seisuga 21:18, 21:15.

Kolmandas kohtumises tegi enda koondise debüüdi Tauli Kilk, minnes vastamisi tänavusel EM-il kolmanda koha saavutanud Misha Zilbermanniga. Seekord tuli Eesti juunioride esireketil vastu võtta 9:21, 9:21 kaotus.

Neljas kohtumine oli meie koondise jaoks väga tähtis kohtumine, kuna sellest sõltus, kas Iisrael saab võidu või Eesti viigistab mängu. Selleks mänguks pandi naiste paarismäng, kus Kati-Kreet Marran/Helina Rüütelil olid teisel pool võrku Dana Danilenko/Ksenia Polikarpova. Esimene geim algas meie paari jaoks rabedalt ja geim kaotati seisuga 16:21. Teises geimis näidati kindlamat minekut ja alistati vastased seisuga 21:12, kolmandas geimis hoiti eduka rünnakuga geimi teisel poolel eduseisu ja geim võideti seisuga 21:15. Nõnda sai otsustavaks mänguks meeste paarismäng.

Eesti poolt astusid platsile Kristjan Kaljurand/Raul Käsner minnes vastamisi Maxim Grinblat/Ariel Shainskiga. Tasavägise kahegeimilise kohtumise kallutasid enda kasuks Kaljurand/Käsner seisuga 21:18, 21:16 ja kindlustasid Eestile avakohtumises võidu.

Reedel kohtub Eesti sulgpallikoondis Itaaliaga.