Hispaania klubi esitas teisel poolajal võimsa partii - kolmas veerand kuulus neile 28:12 - ning suutis lõpuminuteil mängu enda kasuks pöörata. Seejuures tabas Kotsar kahe viimase minuti jooksul kaks kahepunktiviset. Lõplikult kustutas kodumeeskonna lootused leedukas Rokas Giedraitis, kelle raske kolmene 18 sekundit enne sireeni tegi seisuks 81:76.

Kotsar viibis platsil pisut üle 17 minuti ning tõi selle ajaga kuus punkti (kahesed 3/3, vabavisked 0/1), neli lauapalli, ühe resultatiivse söödu ja ühe vaheltlõike.

Raieste kolme mänguminuti jooksul ühtegi pealeviset ei teinud. Tema arvele kogunes üks lauapall ja üks korvisööt.

Korraks ka 15-punktilises kaotusseisus olnud Baskonia parimad olid Markus Howard 19 ja Vanja Marinkovic 18 punktiga. Tiitlikaitsjate poolel kogusid Vasilije Micic 17, Amath M’Baye 16 ja Will Clyburn 15 punkti.

Baskonial on nüüd tabelis 8 võitu ja 5 kaotust, mis annab kuuenda koha. Anadolu Efesil on 7 võitu ja 6 kaotust (Tabeliseis).

FC Barcelona alistas täna võõrsil madala skooriga mängus AS Monaco 69:63. Nikola Mirotic tõi võitjatele 15 punkti.