Dubais toimunud sõprusturniiri finaalis läks Arsenal vastamisi AC Milaniga ning teenis 2 : 1 võidu. Hein tegi kaasa kogu kohtumise.

Arsenalile tõid võidu Martin Ödegaardi 21. ja Reiss Nelsoni 41. minuti tabamused. Milani eest tegi 78. minutil skoori Fikayo Tomori.

Kohtumise järel peeti taas ka penaltiseeria ning seal jäi Arsenal peale 4 : 3. Sel korral suutis Hein tõrjuda ühe vastaste 11 m karistuslöögi. Mõned päevad varem toimunud kohtumises Lyon Olympique vastu tõrjus Hein penaltiseerias neli lööki.

Ühtlasi kindlustas Arsenal endale ka turniiril esikoha. Iga võit on Dubais väärt kolm punkti ning penaltiseeria võit annab veel ühe lisapunkti. Arsenalil on koos kaheksa punkti ja ükski konkurent neid enam püüda ei suuda.