Sel hooajal koduses liigas vaid kolm mängu kaotanud VEF tegi sotid kiirelt selgeks. Kui esimese veerandi järel juhtisid nad 19:13, siis pikemale puhkusele läksid nad juba 43:31 eduseisus. Kaitselauas hätta jäänud ja lõpuks vastastel oma korvi alt lausa 17 palli noppida lubanud kalevlased ei pääsenud mängu ka teisel poolajal ning lõpuks teenisid kolme võidu kõrvale kümnenda kaotuse seisuga 60:93.

VEF-i poolel viskas parimana 27 punkti Kristers Zoriks. Palju pahandust tegid korvi all ka Nysier Brooks ja Anrijs Miska, kes lisaks 15 silmale noppisid kahekohalise arvu lauapalle.

18-st vabaviskest vaid kaheksa sopsanud ja 18 pallikaotust teinud Kalevi poolel jõudsid kahekohalise punktisummani Indrek Kajupank, Kristjan Kangur ja Rasmus Andre, kes tõid vastavalt 12, 11 ja 10 punkti.