Real tegi Manresaga sotid selgeks juba avapoolajal, mis võideti 46:35. Kolmandal veerandajal kasvatasid võõrustajad vahe korraks isegi 27-punktiliseks ning lõpuks võeti kindel 103:89 võit.

Tass viskas 26 minutiga üheksa punkti ja noppis 10 lauapalli. Eestlase jaoks oli ühtlasi tegemist senise Manresa karjääri parima mänguga.

Manresa resultatiivseim oli Juan Vaulet 27 punkti ja kümne lauapalliga. Reali parimad olid Fabien Causeur 20 ja Dzanan Musa 19 silmaga.

Kohtumise tipphetked:

Maik-Kalev Kotsar ja Sander Raieste aitasid Vitoria Baskonia võõrsil tähtsa 96:68 võiduni Gran Canaria üle. Kotsar kogus 16 minutiga 7 punkti ja 5 lauapalli, Raieste 10 mänguminutiga punktiarvet ei avanud. Baskonia üleplatsimees oli 12 kolmesest 9 tabanud ja kokku 34 punkti visanud Markus Howard. Enne mängu jagasid meeskonnad turniiritabelis koos kolmandat kohta.

Liiga liidrikohta jagavad 11 vooru järel Tenerife ja Real, kel võite-kaotusi 9-2, ühe võiduga jäävad maha Baskonia, Barcelona ja Malaga Unicaja. Manresa jagab 2-9 saldoga tabeli lõpus 16.-18. kohta.