Itaalia kõrgliigas tegi hea esituse pikalt vigastuspausilt naasnud ja vaikselt mänguvormi leidev Kaspar Treier. Sassari Dinamo alistas võõrsil 82 : 79 liigas kolmandat kohta hoidva Tortona, 204 cm pikkune Treier viskas võitjate kasuks tosina minutiga kaheksa punkti (visked platsilt 3/5) ja võttis maha ühe lauapalli.

Sassari poolel säras 16 punktiga endine Riia VEF-i äss Gerald Robinson, kaotajate parimana tõi kunagine Kalev/Cramo tagamängija Demonte Harper 14 silma. Kümnest mängust neli võitnud Sassari hoiab Serie A-s kümnendat kohta. Mikk Jurkatamm (Treviso) ja Joonas Riismaa (Brindisi) koduklubid peavad oma kümnenda vooru kohtumised pühapäeval.

Ookeanitaguses ülikooliliigas NCAA alistas Kerr Kriisa ja Henri Veesaare meeskond Arizona 89 : 75 Indiana Hoosiersi. Kümnenda asetusega Arizona tegi sotid selgeks kohe mängu alguses, sest kaheksandal minutil viisid Veesaare kolm tabavat vabaviset meeskonna ette juba 23 : 8 ning päris kannule 14. asetusega Indiana enam ei jõudnudki.

21-aastase Kriisa arvele jäi kohtumises 14 punkti (visked platsilt 4/12), kolm lauapalli ja seitse korvisöötu, aga ka kuus pallikaotust. Tema kolm aastat noorem Veesaar panustas võitu viie silma (visked platsilt 1/1), kolme lauapalli, kahe söödu ja ühe blokiga. Arizona parim oli 21 punkti toonud leedukas Azuolas Tubelis.

Oral Roberts Golden Eaglesi ülikoolimeeskonda esindav Carlos Jürgens tegi läinud ööl selle hooaja parima esituse. 24-aastase eestlase sats alistas 111 : 78 Central Arkansas Bears'i, tagamängija arvele jäi 18 punkti (visked platsilt 7/10), viis laupalli ja kuus korvisöötu. Kaotajate poolel viskas 20-aastane Johannes Kirsipuu kaks silma (visked platsilt 1/2) ja võttis maha laua.