Põneva avageimi kallutasid tartlased enda kasuks 30:28. Teine geim kuulus võõrustajatele 25:15 ja kolmas omakorda 25:22. Kolmapäevase avamängu võitis Tartu 3:1.

Tartu alustas mängu väga hästi, esimeses geimis oli tipphetkel eduseis lausa 17:10, aga Võru suutis raskest olukorrast välja tulla ning mängumeeste punktideks oli vahe minimaalne 21:19. Geimi lõpp läks väga pikaks ja pingeliseks ja kuigi Võrul oli kasutada ka kaks geimpalli, siis nii nagu sel hooajal mitmeid kordi varem, võitis kõige viimased pallivahetused siiski Bigbank Tartu ja geimi 30:28, vahendas volley.ee. Teine geim oli ühepoolne ja selle võitmine võttis mängust ka pinge. Kolmandast geimist alates andsid mõlemad peatreenerid rohkelt mänguaega ka neile, kes tihti pigem vahetusmeeste rollis. Tartlaste jaoks oli oluline põhimeestele puhkust anda teades, et järgmisel nädalal ootab ees ülipikk euromängureis Assooridele, kus kolmapäeval toimub CEV Challenge Cupi kordusmäng A.J. Fonte Bastardo vastu. Võrukate peatreeneri Oliver Lüütsepa mõtted olid kolmandast geimist alates ilmselt juba homse Meeste Balti liiga mängul, kus sõidetakse külla Pärnu VK-le.

Tartlaste rõõmu tumestab vaid sidemängija Ronald Järve kolmandas geimis süütus olukorras saadud hüppeliigese vigastus, mis suure tõenäosusega tähendab, et tartlased peavad Assooridel hakkama saama ühe sidemängijaga.

Võitjate suurim punktitooja oli diagonaalründaja Matej Šmidl 10 (+7). Aga ka ülejäänud panustasid ühtlaselt hästi – temporündajad Kevin Soo 8 (+8) ja Mart Naaber 7 (+7), nurgaründajad Taavet Leppik 7 (+2), Timo Lõhmus 7 (-). Tamur Viidalepp jõudis vaid ühe geimiga tuua 5 (+4) punkti.

Kaotajate poolelt oli võimas Matt Slivinski 17 (+11) punktiga.

Aadu Luukase karika finaal mängitakse laupäeval, 17. detsembril kell 19:00 Tartu Ülikooli spordihoones. Bigbank Tartu vastane finaalis on Selver/TalTech, kes oma poolfinaalseerias oli üle Pärnu Võrkpalliklubist. Samal päeval algusega kell 16:00 pannakse pall mängu ka naiste karikafinaalis.