Tänase põnevusmängu normaalaeg lõppes 0:0 ning kuigi Neymar viis esimese lisaaja viimasel minutil Brasiilia juhtima, suutis Horvaatia kolm minutit enne lõppu ehk 117. minuti Bruno Petkovici väravast viigistada. Brasiilia allesjäänud ajaga enam võiduväravat lüüa ei suutnud ning edasipääseja selgitasid penaltid.

Penaltiseeria võitis Horvaatia meeskond kindlalt 4:2 - kui horvaadid lõid neli esimest penaltit sisse, siis brasiillastel eksisid Rodrygo ja Marquinos ning viimaseid lööjaid enam vaja ei läinudki.

Brasiilia ajaleht Folha pani oma peauudise pealkirjaks: „Brasiilia kaotas penaltidega Horvaatiale ja langes MMilt välja!“

Folha esilugu

Ajaleht Estado de São Paulo teatab esiuudisega:OLEME VÄLJAS: Brasiilia kaotas penaltitega Horvaatiale“

Estado de São Paulo esiuudis

O Clobo esilehel ilutseb pealkiri: „ELIMINEERITUD: Unistus kuuendast MM-tiitlist kustus 2026. aastani: dramaatilises mängus kaotas Brasiilia penaltidega.“

O Clobo esikülg

Väljaanne Estado de Minase peauudise pealkirjaks on: „Brasiilia vääratas, kaotas penaltidega Horvaatiale ja langes MM-ilt välja!“