Baskonia juhtis terve mängu vältel. Poolajaks juhiti 44:30 ning kolmanda veerandi lõpuks 55:42. Otsustav periood kuulus kodumeeskonnale 23:11.

Terve viimase veerandi pingil istunud Kotsar tõi 17 mänguminutiga 8 punkti (kahesed 4/7, vabavisked 0/1) ja kolm lauapalli. Raieste mänguminuteid ei teeninud.

Võitjate parim oli kaksikduubli teinud Pierria Henry, kelle arvele kogunes 14 punkti ja 10 resultatiivset söötu.

Baskonial on nüüd seitse võitu ja viis kaotust, millega jagatakse kuuendat kohta (Tabeliseis).

Istanbuli Anadolu Efes võitis reedel võõrsil Kaunase Žalgirist suurelt 86:60. Rodrigue Beaubois tõi Türgi klubi poolel 20 punkti.

Olympiakos sai oma koduväljakul jagu Bologna Virtusest koguni 117:71. Neli kaugviset tabanud Sasha Vezenkov tõi võitjate resultatiivseimana 19 punkti.

Nando de Colo viimase sekundi kahepunktivise tõi Villeurbanne`i Asvelile võõrsil 75:74 võidu Barcelona üle. De Colo oligi 19 punktiga Prantsuse klubi resultatiivseim.